КЗ Підгородненська СЗШ № 4

 


Підготовка до ДПА

  Результати ДПА в 11 класі    /uploads/editor/3315/105733/sitepage_67/files/rezultati_dpa_11_klas.docx 
  Результати ДПА в 9 класі      /uploads/editor/3315/105733/sitepage_67/files/rezultati_dpa_9_klas.docx
   Результати ДПА в 4 класі       /uploads/editor/3315/105733/sitepage_67/files/pidsumki_dpa_v_4_klasi_1.docx                                                                                                                                                                 

 

                   «ЗАТВЕРДЖУЮ»                                                                                                                                                                                Директор  школи                                                                                                                                                                  ____________В.А.Драган

 

Розклад

державних підсумкових атестацій в 4 класі

 КЗ Підгородненська СЗШ №4  

в 2012- 2013 н.р.

 

Дата

Час

Предмети

Склад атестаційної комісії

14 травня

 

2–й урок

9.25-10.10

Українська

мова

Драган В.А. – голова атестаційної  комісії –

Пікуш  К.Н. - учитель

16 травня

 

2–й урок

9.25-10.10

Українське

       читання

Драган В.А. – голова атестаційної комісії

Пікуш  К.Н..– учитель

21 травня

 

2–й урок

9.25-10.10

Математика

 

Драган В.А. – голова атестаційної комісії

Пікуш  К.Н. - учитель

 

 

 

 

                                                                                                                                                                         «Затверджую»                                                                                                                                                           Директор  школи                                                                                                                                                                 ____________В.А.Драган

 

Розклад

державних  підсумкових  атестацій  у 9 класі

КЗ  Підгородненська  середня загальноосвітня  школа  № 4

2012 – 2013 н.р.

 

Дата, час

Предмети

Клас

Кабінет

Склад атестаційної  комісія

28 травня

Початок о 9.00

Географія

(письмово)

9 клас

Кабінет 5  класу

голова комісії:        Драган В.А.

вчитель:                  Пікуш А.А.

асистент:                 Вішнаревська Н.С.

31 травня

Початок о 9.00

Українська мова

(диктант)

9 клас

Кабінет 9 класу

голова комісії:         Кузьменко Г.І.

вчитель:                   Пікуш  К.Н.

асистент:                  Немцева М.В.

3 червня

Початок о 8.20

Математика

(письмово)

9 клас

Кабінет 5  класу

голова комісії:        Драган В.А.

вчитель:                  Морєва Н.М.

асистент:                 Мартинюк І.О.

6 червня

Початок о 9.00

Біологія

(письмово)

9 клас

Кабінет 5 класу

голова комісії:        Драган В.А.

вчитель:                  Вішнаревська Н.С.

асистент:                 Пікуш  А.А.

10 червня

Початок о 9.00

 

Світова література

 

9 клас

Кабінет 5  класу

голова комісії:        Драган В.А.

вчитель:                  Школа Л.Л.

асистент:                 Нестерук М.В.

 

                                            

                                                                                                                                                                               «Затверджую»                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Директор  школи                                                                                                                                                            ____________В.А.Драган

 

Розклад

державних  підсумкових  атестацій в 11 класі

КЗ  Підгородненська  середня загальноосвітня  школа  № 4

2012 – 2013 н.р.

 

Дата, час

Предмети

Клас

Кабінет

Склад атестаційної  комісія

27 травня

Початок о 9.00

Українська мова

 (переказ)

11 клас

Кабінет 5  класу

голова комісії:         Драган В.А.

вчитель:                   Нємцева М.В.

асистент :                 Кузьменко Г.І.

29 травня

Початок о 9.00

 

Біологія

( письмово)

11 клас

Кабінет 5 класу

голова комісії:        Драган В.А.

вчитель:                 Вішнаревська Н.С.

асистент:                Пікуш  А.А.

31 травня

Початок о 8.20

 

Математика

(письмово)

11 клас

Кабінет 5 класу

голова комісії:        Драган  В.А.

вчитель:                     Морєва Н.М.

асистент:                   МартинюкІ.О.